Sizin aracınızı daha ekonomik bir hale getirebilir, çok daha agresif güçler üretmesini sağlayabilir yada dpf ve egr sorunlarınızı giderebiliriz. Ancak KLT Otomotiv olarak tüm bunları yapabilmek için kendi içimizde neler yaptığımızdan söz etmemiz gerek.

klt otomotiv teknolojimizÖncelikle söylememiz gerekir ki işimizi en iyi yapabilmek için çok çalışıyoruz ve araştırma geliştirme için para harcıyoruz.

Turbo benzinli ve turbo dizel tüm araçlar için farklı stratejiler izleriz.Uygulamasını yapacağımız aracın elektronik kontrol ünitesi ‘nin okunduktan sonara incelediğimiz yazılımı tam olarak anlayabilmek için ana yazılım üreticilerinin mühendislerinden ( bosch ,simens , transtron) belirli aralıklar da yazılımları anlamamıza yardımcı olacak “ara yol göstericiler” satın alırız.Bu ufak yol göstericiler bizlere üzerinde çalışacağımız arac için ufak ipuçları verir. Gerçekten iyi bir tuning için ihticımız olan ve otomobil üreticileri tarafından konulmuş araç limitleyicilerini çok ince ayrıntısına kadar hesaplar ve çözümleriz.

Değişim ücretleri oldukca yüksek rakamları bulmasından kaynaklı düzenlemesini yaptığımız dizel partikül filtresi iptali sonrası doğaya en az karbon salınımı vermek adına farklı marka ve modeler’in motor teknonojileri üzerinde yazılım bazlı çeşitli araştırma geliştirmeler yaparak geleceğimiz için daha temiz bir dünya bırakmak için her gecen gün daha iyi sonuçlar veren yazılımlar üretir ve daha iyisi için çalışırız.

Ticari araç sahipleri için geliştirdiğimiz otomasyon sistemi sayesinde ticari araç sahipleri ekonomi tuning öncesi araçlarının ne kadar yakıt tükettiğini ve uygulama sonrası ne kadar yakıt tükettiğini yıllık,aylık ortalamalar şeklinde görebilir ve değerlendirebilir.Beklenmedik olduğunu düşündüğümüz yakıt yükselişlerinde,yakıt tüketimin neden yükseldiğini bulmak adına oldukca verimli olan bu system KLT Otomotiv olarak patentlidir.